Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Available updates
tr: Mevcut güncellemeler

en: Manual update check
tr: Elle güncelleme kontrolü

en: Check manually
tr: Elle kontrol edin

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Install
tr: Kur

en: Set default
tr: Ön tanımlı yap

en: Apply
tr: Uygula

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Finish
tr: Bitir

en: Administration pages
tr: Yönetim sayfaları

en: Last checked: @time ago
tr: Son kontrol: @time önce

en: Last checked: never
tr: Son kontrol: hiçbir zaman

en: Go to list
tr: Listeye git

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
tr: %directory oluşturulamadı: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
tr: %url adresinden Drupal projesi alınamıyor.

en: Provided archive contains no files.
tr: Sağlanan arşivde dosya yok.

en: %project is already installed.
tr: %project zaten yüklü.

en: Next steps
tr: Sonraki adımlar
