Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Normal
af: Normaal
