Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
