Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Inline
be: Убудаваны

en: Normal
be: Нармальны

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
