Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Email
bn: ইমেইল
