Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Inline
bs: U liniji

en: Normal
bs: Normalno

en: Address
bs: Adresa
