Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Email
cs: E-mail

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Normal
cs: Normální

en: Address
cs: Adresa

en: Button
cs: Tlačítko

en: City
cs: Město

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Toggle
cs: Přepnutí

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Columns
cs: Sloupce

en: Button size
cs: Velikost tlačítka
