Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
