Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Email
da: E-mail

en: Expanded
da: Udvidet

en: Inline
da: Integreret

en: Address
da: Adresse

en: Note
da: Bemærk

en: Button
da: Knap

en: City
da: By

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: State / Province
da: Stat/provins

en: Blockquote
da: Blokcitat

en: Columns
da: Kolonner

en: Button size
da: Knap størrelse
