Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Layout
et: Paigutus

en: Email
et: E-kiri

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Inline
et: Samal real

en: Normal
et: Tavaline

en: Address
et: Aadress

en: Button
et: Nupp

en: City
et: Linn

en: Collapsed
et: Suletud

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Columns
et: Veerud

en: Button size
et: Nupu suurus
