Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Normal
eu: Arrunta

en: Address
eu: Helbidea

en: Note
eu: Oharra

en: Button
eu: Botoia

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
