Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Teaser
hr: Mamac

en: Email
hr: E-pošta

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Inline
hr: U istom redu

en: Normal
hr: Normalno

en: Address
hr: Adresa

en: Button
hr: Gumb

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
