Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Left
hy: Ձախ
