Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
