Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Expanded
kk: Кеңейтілген
