Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
