Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
