Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Normal
lv: Normāls

en: Address
lv: Adrese

en: Note
lv: Piezīme

en: Button
lv: Poga

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Columns
lv: Kolonnas
