Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
