Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
