Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
