Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By
