Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Inline
ps: ننليكى

en: Button
ps: تڼۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Columns
ps: ستنې
