Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Contact information
se: Oktavuođadieđut
