Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Layout
sl: Postavitev

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Inline
sl: V vrstici
