Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Expanded
sr: Проширено

en: Contact information
sr: Информације за контакт
