Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Teaser
sv: Ingress

en: Email
sv: E-post

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Inline
sv: Löpande

en: Address
sv: Adress

en: Button
sv: Knapp

en: City
sv: Stad

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: State / Province
sv: Stat / provins

en: Toggle
sv: Skifta

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Blockquote
sv: Blockcitat

en: Columns
sv: Kolumner

en: Button size
sv: Storlek på knapp
