Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Address
te: చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
