Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Email
th: อีเมล

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด
