Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Address
ug: ئادرېس

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Blockquote
ug: نەقىل
