Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Email
ur: ای میل

en: Normal
ur: عمومی
