Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Name
vi: Tên

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Layout
vi: Bố cục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Normal
vi: Bình thường

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Note
vi: Ghi chú

en: Button
vi: Nút

en: City
vi: Thành phố

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc

en: Regular
vi: Thông thường

en: Toggle
vi: Bật/tắt

en: Auto
vi: Tự động

en: Blockquote
vi: Khối trích dẫn

en: Columns
vi: Các cột

en: Box
vi: Hộp

en: Invisible
vi: Vô hình
