Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Expanded
am: የተለጠጠ
