Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Teaser
ar: موجز

en: Layout
ar: التنسيق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Expanded
ar: موسع

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Normal
ar: طبيعي

en: Address
ar: العنوان

en: Button
ar: زر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Columns
ar: أعمدة
