Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Teaser
az: Tizer

en: Layout
az: Şablon

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Inline
az: Xətdə

en: Button
az: Düymə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Columns
az: Sütunlar
