Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Address
bo: ས་གནས

en: Left
bo: གཡོན

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།
