Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Expanded
ca: Expandit

en: Inline
ca: En línia

en: Address
ca: Adreça

en: Button
ca: Botó

en: City
ca: Ciutat

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: State / Province
ca: Província

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Columns
ca: Columnes

en: Button size
ca: Mida del botó
