Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Inline
eo: en linio

en: Button
eo: Butono

en: City
eo: Urbo
