Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Name
es: Nombre

en: Link target
es: Destino del vinculo

en: Teaser
es: Resumen

en: Layout
es: Diseño

en: Email
es: Correo electrónico

en: Expanded
es: Expandido

en: Inline
es: En línea

en: Address
es: Dirección

en: Note
es: Nota

en: Button
es: Botón

en: City
es: Ciudad

en: Collapsed
es: Plegada

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Contact information
es: información de contacto

en: State / Province
es: Estado/Provincia

en: Toggle
es: Alternar

en: Blockquote
es: Bloque de cita

en: Columns
es: Columnas

en: Button size
es: Tamaño del botón
