Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Inline
fi: Avoin

en: Normal
fi: Normaali

en: Address
fi: Osoite

en: Note
fi: Huomaa

en: Button
fi: Nappi

en: City
fi: Kaupunki

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Toggle
fi: Valinta

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Columns
fi: Palstat

en: Stacked
fi: Pinottu
