Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Teaser
gl: Resumo

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Expanded
gl: Expandida

en: Inline
gl: En liña

en: Address
gl: Enderezo

en: Button
gl: Botón

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Button size
gl: Tamaño do botón
