Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: City
gu: શહેર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: Columns
gu: સ્તંભો
