Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Teaser
he: תקציר

en: Layout
he: פריסה

en: Email
he: דוא"ל

en: Expanded
he: מורחב

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Normal
he: נורמלי

en: Address
he: כתובת

en: Note
he: הערות

en: Button
he: כפתור

en: City
he: עיר

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Columns
he: עמודות
