Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Name
hi: नाम

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Email
hi: ईमेल

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Normal
hi: सामान्य

en: Address
hi: पता

en: Button
hi: बटन

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
