Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Layout
is: Útlit

en: Email
is: Netfang

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Inline
is: Innfellt

en: Address
is: Heimilisfang

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar
