Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Button
ka: ღილაკი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
