Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Normal
lt: Normalus

en: Address
lt: Adresas

en: Button
lt: Mygtukas

en: City
lt: Miestas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Invisible
lt: Nematomas
