Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Inline
mr: आतील

en: Normal
mr: साधारण

en: Address
mr: पत्ता
