Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Normal
ne: साधारण

en: Button
ne: बटन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: 100
ne: १००
