Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Layout
nl: Lay-out

en: Email
nl: E-mail

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Normal
nl: Normaal

en: Address
nl: Adres

en: Note
nl: Notitie

en: Button
nl: Knop

en: City
nl: Plaats

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Columns
nl: Kolommen

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Social links
nl: Sociale links
